Website voor juristen
Advocaat mededingingsrecht Verschuur naar KienhuisHoving N.V.
vrijdag, 11 januari 2008 door de Webmeester
KienhuisHoving advocaten en notarissen maakt bekend dat Steven Verschuur per 15 december de organisatie is komen versterken. Steven heeft zich gespecialiseerd in het mededingingsrecht.
Hij was vanaf 2002 werkzaam geweest bij Freshfields Bruckhaus Deringer, waarvoor hij ook in Duitsland (Keulen) heeft gewerkt. Al vroeg in zijn carrière als advocaat maakte hij de keuze zich te specialiseren in het mededingingsrecht. Gedurende zijn periode bij Freshfields Bruckhaus Deringer heeft Steven ruime ervaring opgedaan over de gehele breedte van het mededingingsrecht. Zo heeft Steven zich onder meer bezig gehouden met concentratiemeldingen en kartelonderzoeken bij de Europese Commissie en de NMa. Verder heeft hij geadviseerd en geprocedeerd op het gebied van samenwerkings- en distributieovereenkomsten, misbruik van machtspositie, staatssteun, aanbestedingsrecht en energierecht (Electriciteitswet 1998 en Gaswet).
Bestuursvoorzitter Rutger Prakke: 'We zijn bijzonder blij met de komst van Steven Verschuur. We hebben veel zaken op het gebied van mededingingsrecht en kunnen met Steven die zaken goed oppakken. Steven is bijzonder deskundig en een absolute specialist op zijn vakgebied.'
Reactie (0)
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Gerelateerd nieuws
Meer nieuws
- Krans & van Hilten stopt
- Snel oordeel Hoge Raad over rechtsvragen
- Verdeeldheid over impact vervolging oud-rechters
- Penn-Te Strake nieuwe procureur-generaal
- Oud-rechters vervolgd voor meineed
- De e-kantonrechter
- Law on the road... to Kenia
- Procedure Hoge Raadbenoemingen moet transparanter
- Rechters moeten zich niet laten beknotten
- Advocatenorde in actie tegen ronselpraktijken
- Rechtspraak op basis van prijs Big Mac
- GRIFFIERECHTEN!
- Hoekstra controleert toezicht op de advocatuur
- Rechtspraktijk verdeeld over herziening ten nadele
- Legalloyd lanceert advocatenplatform
- Raad voor de rechtspraak boos op partner e-Court én de media
- Internationaal congres over auteursrecht
- Raad van State: minimumstraf ‘zeer onwenselijk’
- Tjeenk Willink neemt afscheid
- Anti-afluistersysteem niet waterdicht


