Website voor juristen

Ahold niet vervolgd in VS

Ahold_logo_small.gifAhold wordt niet strafrechtelijk vervolgd in de Verenigde Staten voor fraude bij bedrijfsonderdeel US Foodservice. Daarover heeft het supermarktconcern donderdag een akkoord bereikt met de federale openbare aanklager.

Volgens de procureur van het Zuidelijke District van New York blijft het bedrijf verschoond van strafvervolging omdat het volledig heeft meegewerkt aan het onderzoek naar de fraude en een schikking heeft getroffen met beleggers van 1,1 miljard dollar (ruim 866 miljoen euro). Met de eind november 2005 getroffen schikking kwam een einde aan een gezamenlijke rechtszaak van Amerikaanse beleggers onder leiding van het pensioenfonds van de staat Colorado (Copera).

Beleggers in het aandeel Ahold reageerden nauwelijks op het akkoord, dat door velen niet meer als nieuws werd beschouwd. Het aandeel noteert vanmiddag 15.00 uur onveranderd op EUR 8,42.

{mosgoogle}
{mosmodule module=Laatste nieuws}

Reactie (0)


Schrijf reactie. Reacties worden eerst door de webmeester van Mr. gecontroleerd alvorens deze geplaatst worden. Anonieme reacties worden niet geplaatst.

busy

Gerelateerd nieuws