Op 16 november 2023 gaat de volgende editie van de Senior Legal Counsel Academy (SLCA) weer van start. Voor deze opleiding kunt u zich nu inschrijven.
Onder leiding van ervaren trainers en general counsel wordt gewerkt aan het persoonlijk vermogen van de deelnemers om zich als een volwaardig gesprekspartner van bestuur en hoger management te positioneren. De SLCA bestaat uit vijf trainingsdagen waarin de volgende onderwerpen aan de orde komen:
- De (veranderende) rol van de bedrijfsjurist
- Strategiebepaling van de organisatie en van de juridische afdeling
- Boardroom dynamics
- Risicomanagement en omgaan met dilemma’s
- (Informeel) leiding geven
- Persoonlijk leiderschap en effectiviteit
- Communicatieve vaardigheden
- Praktijkintegratie d.m.v. regietheater
In de opleiding staat steeds (de toepassing in) de eigen praktijk, aan de hand van concrete casuïstiek, centraal. Ook zullen in diverse kennisclips CEO’s en hun general counsel aan het woord komen over één van de onderwerpen van het programma. Het opleidingsprogramma wordt afgerond met regietheater, waarin praktijksituaties aan bod komen, waarbij het verloop van de scènes wordt bepaald door de inbreng van de deelnemers zelf.
Het NGB, het CPO en Kyden bieden de SLCA gezamenlijk aan. Kijk voor meer informatie over de opleiding op www.seniorlegalcounselacademy.nl of neem contact op met Bart Smits, opleidingsmanager SLCA (slca@cpo.ru.nl / 024 – 361 24 09). Inschrijven kan via de website.