Een greep uit de onderwerpen:
- Uitstapjes genoeg, maar steeds komt advocaat Julien Luscuere (Luscuere Wernsing) terug bij de individuele belangenbehartiging: cliënten bijstaan, heel vaak arbeidsmigranten. In de moeilijke wereld van de sociale advocatuur voelt hij zich thuis, vertelt hij in een interview. “Ik proef wel dedain voor ons vak.”
- Drie experts uit het erfrecht over hun ervaringen met het groeiende aantal vechterfenissen. “Het is nu veel minder ongewoon dan vroeger om je eigen familie voor de rechter te dagen.”
- De Gouden Peer gezondheidsrecht gaat naar Melita Mersch (Velink & De Die Advocaten). In een interview noemt ze het gezondheidsrecht een fascinerend rechtsgebied omdat het enorm divers, complex en veelomvattend is. “De sector zit vol vragen. Mijn ervaring is dat je het vak pas na een jaar of tien echt in de vingers hebt. Zelfs nu nog kom ik dingen tegen die mij verbazen.”
- Sommige advocaten weten van geen ophouden. Mr. sprak twee advocaten op leeftijd: Jan Boone (86) en Mariona Visser (83). Zij vertellen over hun carrière en hoe het is om nog steeds te werken.
- Groeten uit Barcelona, van advocaat Petra Knoppers (SmeetsGijbels). Zij doet verslag van een congres van de International Academy of Family Lawyers.
Bekijk hier het aprilnummer van Mr. (alleen voor betalende abonnees).
Voor meer informatie over betaalde abonnementen, klik op deze link.
