De nieuwe Mr. is uit!

Delen:

Het nieuwe nummer van Mr. is verschenen. Hierin onder meer een interview met minister Sander Dekker, die veel advocaten ‘als vijand’ heeft, en een interview met een paar agrarisch juristen: “Altijd kaplaarzen mee naar de cliënt.”

In het nieuwe nummer van Mr. vind je weer volop interviews en artikelen over interessante ontwikkelingen in de juridische wereld. Een greep uit de onderwerpen:

  • Een interview met minister Sander Dekker
    Dekker (Rechtsbescherming) is – op zijn zachtst gezegd – niet mateloos populair onder juristen. Vooral onder advocaten heeft hij veel vijanden. Toch maakt hij een opgewekte indruk tijdens het interview met Mr. “Je moet je niet te veel laten afleiden door wat mensen op Twitter zeggen.”
  • Een interview met agrarisch juristen
    Duizenden boze boeren, de stikstofproblematiek, de MKZ-crisis: er is altijd reuring in de agrarische wereld. Ook de agrarische jurist heeft zijn handen er vol aan. Drie advocaten en een notaris vertellen over hun vak.

Bekijk hier het novembernummer van Mr.

Voor een abonnement op het doorbladerbare magazine kun je hier klikken. Wil je een abonnement op de papieren editie van Mr., klik dan op deze link.

Delen:

Het belangrijkste nieuws wekelijks in uw inbox?

Abonneer u op de Mr. nieuwsbrief: elke dinsdag rond de lunch een update van het nieuws van de afgelopen week, de laatste loopbaanwijzigingen en de recentste vacatures. Meld u direct aan en ontvang elke dinsdag de Mr. nieuwsbrief.

Scroll naar boven