Tim Zumpolle: “In een tijd van aanhoudende arbeidsmarktkrapte zien we verschillende nieuwe kantoren op de Nederlandse markt actief worden.
Soms als vestiging van een internationaal opererend kantoor (vaak Angelsaksisch, soms full-service), waar een vliegende start kan worden gemaakt omdat men al actief is in Nederland en werk tot op heden uitbesteed heeft.
Soms als een lokaal initiatief van een of meer advocaten die zich afgesplitst hebben. Als voorbeeld: nichekantoren die zich richten op ESG en social impact. Bemenst door advocaten die een belangrijke steen willen bijdragen aan een ‘betere wereld’. Aantrekkelijke werkgevers voor advocaten jong en meer senior die zingeving zoeken. Al of niet in een mix met commercieel werk, maar dan wel uitsluitend ‘aan de goede kant’.”
Top 3 meest gevraagde specialismen | |
---|---|
1 | Litigation, advocatuur |
2 | Arbeidsrecht, advocatuur |
3 | Corporate / M&A, advocatuur en in-house |