Rondetafel ‘Survival of the Smartest’

Delen:

‘Survival of the Smartest’ is het thema van de rondetafelbijeenkomst voor bedrijfsjuristen en advocaten over ‘M&A in 2020’. Deze rondetafel wordt georganiseerd op woensdag 13 februari door Kluwer in samenwerking met Alex van Groningen en Loyens & Loeff ten kantore van Loyens & Loeff in Amsterdam. Er zal onder meer worden ingegaan op vragen als: is de advocaat in 2020 nog wel de dealmaker of is dit de bedrijfsjurist? En wat is de invloed van standaardisatie en expertsystemen op de rol van de ondernemingsrechtadvocaat?

Het M&A Café is eenmalig gratis toegankelijk voor de lezers van Mr. die actief zijn in fusies en overnames. Het aantal plaatsen is beperkt.

Klik voor meer informatie en inschrijving hier.

Wilt u vanaf nu elke week een samenvatting van al het nieuws van Mr. in uw mailbox? Klik hier

Delen:

Het belangrijkste nieuws wekelijks in uw inbox?

Abonneer u op de Mr. nieuwsbrief: elke dinsdag rond de lunch een update van het nieuws van de afgelopen week, de laatste loopbaanwijzigingen en de recentste vacatures. Meld u direct aan en ontvang elke dinsdag de Mr. nieuwsbrief.

Scroll naar boven