Iedereen die dit jaar minimaal een keer naar de Formule 1 heeft gekeken, heeft het kunnen zien. Eigenlijk moet ik zeggen: kunnen horen. Bij Ferrari, het Italiaanse paradepaardje van de de autosport, spreken de engineers gebrekkig Engels over de boordradio. Zowel de Fransman Charles Leclerc als zijn Spaanse collega Carlos Sainz zijn beide uitstekende coureurs, maar blinken niet uit in beheersing van de Engelse taal. De miscommunicatie is soms hilarisch en daarmee… Lees verder
Mr. OnlineBeter werkBeter Werk NieuwsWim op woensdag: Waarom communiceren niet gelijk is aan: elkaar begrijpen
Wim op woensdag: Waarom communiceren niet gelijk is aan: elkaar begrijpen
- Geplaatst op:
- Laatst aangepast op: 31 augustus 2022
Het enige dat recruiters doen is communiceren. Maar wees je er altijd van bewust dat gesproken woord bij de ander leidt tot maximaal 90% begrip van wat je wil zeggen, zegt Wim van den Nobelen.
- Door redactie Mr.

Wilt u vanaf nu elke maand een samenvatting van alle Beter Werk-artikelen van Mr.-Online in uw mailbox? Klik hier

Het belangrijkste nieuws wekelijks in uw inbox?
Abonneer u op de Mr. nieuwsbrief: elke dinsdag rond de lunch een update van het nieuws van de afgelopen week, de laatste loopbaanwijzigingen en de recentste vacatures. Meld u direct aan en ontvang elke dinsdag de Mr. nieuwsbrief.