Lees je nog even goed in, dan kun je vandaag helemaal meepraten #dagvandeprivacy

Delen:

Vandaag is het de Dag van de Privacy. Bij menig rechtenstudent zullen bij dit onderwerp interessante vragen rijzen. Hoe zit het bijvoorbeeld met het recht op informatie, op inzage, en, zoals Aleid Wolfsen, voorzitter van de Autoriteit Persoonsgegevens, zegt: het recht om vergeten te worden…?

Is de Dag van de Privacy een dag om onze privacyrechten te vieren, of zet jij er ook je vraagtekens bij? Lees je in over dit onderwerp, dan kun je vandaag helemaal meepraten over #dagvandeprivacy. Op de website van de Autoriteit Persoonsgegevens vind je al aardig wat interessante informatie.

Happy Dag van de Privacy gewenst!

Delen:

Het belangrijkste nieuws wekelijks in uw inbox?

Abonneer u op de Mr. nieuwsbrief: elke dinsdag rond de lunch een update van het nieuws van de afgelopen week, de laatste loopbaanwijzigingen en de recentste vacatures. Meld u direct aan en ontvang elke dinsdag de Mr. nieuwsbrief.

Scroll naar boven