Mr. van de week Advocatuur Personen- en familierecht Marina Marić over een echtscheiding zonder strijd, en dagelijks cevapi eten 13 juli 2026 redactie Mr.
Overstap van de week Tijmen Martens-Olivier (A&O Shearman) over Real Madrid 10 juli 2026 redactie Mr.
Mr. van de week Notariaat Ronald Gerrits over reservistenschap, noodtestamenten en rechtszekerheid 6 juli 2026 redactie Mr.
Overstap van de week Mzolisi Mtshaulana (BarentsKrans) over het samenbrengen van recht en wetenschap 30 juni 2026 redactie Mr.
Mr. van de week Advocatuur Dries Beljon over een fietstocht voor nieronderzoek (door de hitte afgelast) 29 juni 2026 redactie Mr.
Mr. van de week Rechtspraak Bestuursrecht Nanda Scholten-Hinloopen over haar lange carrière bij de Raad van State 22 juni 2026 redactie Mr.
Mr. van de week Rechtspraak Ybo Buruma over de ‘Kijk op het Recht’ die true justice-serie Goliath biedt 15 juni 2026 redactie Mr.
Mr. van de week Rechtspraak Civiel recht Pieter van Riemsdijk over empathie en het frame van de robotrechter 8 juni 2026 redactie Mr.
Mr. van de week Rechtspraak, Rechtswetenschap Personen- en familierecht Eelco Moerman over theorie en de praktijk van de rechtsbescherming 1 juni 2026 redactie Mr.
Mr. van de week Advocatuur Suzanne Knottnerus en Jaap Stikkelbroeck over de ambitie en urgentie van Suyt Sociaal 25 mei 2026 redactie Mr.