In het boek lees je over Kees, de selfmade ondernemer. En over Frank, het eeuwige zondagskind bij wie alles lijkt te lukken totdat…. En natuurlijk Mr. Bulldog, de advocaat die in rechtszalen graag het hoogste woord voert, maar ondertussen vooral zijn cliënten in de problemen brengt.
De verhalen beperken zich niet tot de rechtbank. Tussendoor zijn er uitstapjes naar andere passies van de auteur, zoals het voetbal en in het bijzonder naar Telstar. De club waarvan De Jager voorzitter werd en die onder zijn leiding promoveerde naar de Eredivisie.
‘De vrolijke advocaat’ is een bundel verhalen over het vak van advocaat, maar vooral over mensen, iets wat ook voor jou belangrijk zal zijn als je de advocatuur in gaat. Lees over winnen en verliezen, over het relativeren van succes en over de kunst om in serieuze omstandigheden de humor te blijven zien. Een boek voor juristen én voor iedereen die benieuwd is naar het leven buiten de rechtbank.
